06.05.2021 - Kars İş Dünyası
REKLAM ALANI
Kars İş Dünyası

Netflix beklenen özelliğe sonunda kavuşuyor

Netflix beklenen özelliğe sonunda kavuşuyor
REKLAM ALANI

Netflix özellikleri arasında en çok beklenen yenilik hayata geçiyor. Netflix izlemeye devam et özelliğini kişiselleştirme imkanı sunacak. Beklenen yenilik yakında kullanıcılara sunulacak.

Netflix izlemeye devam et özelliği kişiselleştirilecek

Netflix, kullanıcılarının ana sayfalarında sürekli çıkan “İzlemeye devam et” kısmı için kişiselleştirme imkanı getiriyor. Artık yarım bırakılan dizi ya da filmlerin izlemeye devam et özelliği kaldırabilecek. Böylelikle kullanıcılar ana sayfada yer alan İzlemeye devam et” kısmını yönetebilecek.

Şu anda Netflix kullanıcıları ana sayfalarına girdiklerinde listelerinde bulunan içerikleri, Netflix önerilerini ve son izlenen dizi ile filmleri görüyor. Bu kısımda dakikası dakikasına kaydedilen son izleme süresiyle, kullanıcılar içerikleri kaldıkları yerden izlemeye devam ediyor. Ancak herhangi bir içeriği izlemekten vazgeçen kullanıcılar, içerikleri bu bölümden kaldıramıyor.

Bu soruna el atan Netflix, Android Netflix Beta sürümünde yeni özelliğini kullanmaya başladı. İçerik detaylarına dokunulduğunda en altta “Remove From Row” yani “Sıradan Çıkar” özelliği göze çarpıyor. Bu seçenekle birlikte izleme sırasından seçilen içerik kaldırılıyor. İşte o özelliğe ait ekran görüntüsü.

netflix izlemeye devam et kaldırma

Bu yeni özellikle birlikte Netflix kullanıcıları daha güzel uygulama deneyimi yaşayacak. Ayrıca son zamanlarda kullanıcıların istediği adımları atan Netflix daha önce ebeveyn kontrolünü kullanıcılara sunmuştu.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ