19.09.2020 - Kars İş Dünyası
REKLAM ALANI
Kars İş Dünyası

ALF BİLİŞİM

ADRES
yusufpaşa mah. halitpaşa cad. no:162/2
TELEFON
FAKS
05548695988
WEBSİTE
www.alfbilisim.com
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal İnternet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2007 yılında Bireysel olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri ile 2010 yılında yaptığı yatırımlar ile 2013 yılında ise yenilikler ile değişim yaparak kaliteli hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini devam ettirerek bu yolda ilerlemeyi sağlamaktadır.

2007 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak web hosting ve web tasarım pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2010 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yaptı. Bu amaçla 2013 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etti. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sunduğumuz hizmetler arasında Web Hosting, Reseller Hosting, VPS-VDS Sunucuları, Dedicated, Kiralık Sunucu Hizmetleri, Domain Tescili, SSL ve İP Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri, Web Tasarımı, Streaming Servisleri ( Canlı Yayın ) ve e-Ticaret Projeleri bulunmaktadır. Bu hizmetlerimize 2015 yılında kattığımız Yatırım Teşvikleri, Devlet Proje Destekleri ve Hibeleri, Kosgeb, IPARD, TKDK, Serka, Eğitim, Organizasyon, Tours, Matbaacılık, Düğün Malzemeleri, Fotoğrafçılık-Kameramanlık, Kurumsal site paketlerini de ekleyerek ürün yelpazemizi çeşitlendirerek sizlere sunduk. Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

ALF Bilişim Proje Danışmanlık Eğitim Matbaa Organizasyon Tours olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

Genel Hizmetlerimiz

Kartvizit

El İlanı

Broşür

Amerikan Servis

Davetiye

Roll Up

Afiş/Poster

Branda

Katalog

Antetli Kağıt

Torba Zarf

Diplomat Zarf

Kağıt Dosya

Cepli Dosya

Magnet

Promosyon Ürünleri

Takvim

Ajanda

Kantar Fişi

Rulo

Etiket/Sticker

Tek Kullanımlık Gıda Ürünleri

Islak Mendil/Kolonyalı Mendil

Kağıt Oto Paspas

Ürün Etiketi

Bardak Altlığı

Foreks Baskı

Ayaklı Reklam Panosu

Wobler

Dönkart

Masa Sümeni

Sertifika

Sadakat Kartı

Web Hosting ( Linux ve Windows )

Reseller Hosting ( Linux ve Windows )

VPS-VDS Sunucuları ( Linux & Windows )

Dedicated, Kiralik Sunucu Hizmetleri( Linux & Windows )

Alan Adı (Domain) Tescili

SSL ve İP Hizmetleri

Danışmanlik Hizmetleri ( Sunucu bakım ve güvenlik ihtiyaçları )

Web Tasarım Hizmetleri

SEO Hizmetleri – Sunucu Optimizasyon Hizmetleri

Bilgisayar bakım-onarım-tamir

Fotoğraf & Video Çekimleri

Film ile İşletmecilik

Reklam

Radyo & Tv & Haber

ALF BİLİŞİM

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ