19.09.2020 - Kars İş Dünyası
REKLAM ALANI
Kars İş Dünyası

Adıgüzeller Petrolcülük Kerestecilik San. Tic. Ltd. Şti.

ADRES
Yenişehir Mahallesi - Ali Gaffar Okkan Bulvarı /Kars
TELEFON
FAKS
04742129100
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firmamız 1995 yılında şubeliğini açarak yenilikçi vizyonu ile kendini sürekli geliştirerek sektöründe bölgede lider konumuna gelmiştir.

Kars’ta uzun yıllardan beri kaliteli ve güler yüzlü hizmetin adresi olan Adıgüzeller Petrol dünya markalarını Karslı vatandaşların hizmetine sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

Yenişehir Mahallesi Ali Gaffar Okkan Bulvarı üzerinde bulunan Adıgüzeller Petrol istasyonu kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Türkiye’de ilk on istasyon arasına girerek dünya kahve zinciri olan Starbucks, Tchibo kahve ürünleri ve La Lorraine unlu mamulleri bayiliklerini de hizmet listesine ekledi.

Kurulduğu günden beri müşteri odaklı hizmet anlayışını sürdüren Adıgüzeller Petrol müşterilerine bir petrol istasyonundan daha fazla hizmeti vermek amacıyla yeniliklerine devam edecek.

Petrol yanında müşterilerine market ve oto yıkama olanaklarıyla ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Ayrıca otomotiv sektöründe de bulunan Adıgüzeller Petrolcülük Kars’ta ilkleri yine yapmakta. Araç alımlarında 30 gün değişim garantisi vermekte ve geri alım garantisiyle yine bir ilke de imza atmış bulunmaktadır. Araçlar aynı zamanda Expert garantisindedir.

Adıgüzeller Petrolcülük Kerestecilik San. Tic. Ltd. Şti. Adıgüzeller Petrolcülük Kerestecilik San. Tic. Ltd. Şti. Adıgüzeller Petrolcülük Kerestecilik San. Tic. Ltd. Şti. Adıgüzeller Petrolcülük Kerestecilik San. Tic. Ltd. Şti. Adıgüzeller Petrolcülük Kerestecilik San. Tic. Ltd. Şti. Adıgüzeller Petrolcülük Kerestecilik San. Tic. Ltd. Şti. Adıgüzeller Petrolcülük Kerestecilik San. Tic. Ltd. Şti. Adıgüzeller Petrolcülük Kerestecilik San. Tic. Ltd. Şti. Adıgüzeller Petrolcülük Kerestecilik San. Tic. Ltd. Şti. Adıgüzeller Petrolcülük Kerestecilik San. Tic. Ltd. Şti.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ